HOG ROCK CLUB

Jau drīzumā tiks atvērts HOG Riga Chapter Latvia Clubhouse !


Lasīt vairāk
HOG ROCK CLUB
sample

Harley-Davidson Latvia

 

Oficiālais H-D pārstāvis Latvijā kopš 2002.gada ir SIA "Motofavorīts". Kopš 2012.gada - arī tiešais dīleris.
icon2a1

H.O.G. Riga Chapter Latvia

2005.gada 5.maijā tiek nodibināta H-D īpašnieku grupas Rīgas nodaļa, kurai piešķir oficiālo numuru #7572.
sample

110 Years of Freedom

 

1903.gadā V.Hārlijs kopā ar savu bērnības draugu A.Deividsonu un viņa brāļiem rada savu pirmo motociklu.

HOG RCL Riga Harley Party 2016

HOG11 poster 1404 Riga Harley Party 2016

MAY 14, 2016

HOG RCL 11 YEARS ANNIVERSARY PARTY

 

Jau otro gadu pēc kārtas, svinot HOG Riga Chapter Latvia (RCL) dzimšanas dienu, RCL biedri 2016. gada 14. maijā organizēja publisku svinību pasākumu Riga Harley Party. Tā pat kā pagājušā gadā, Riga Harley Party 2016 notika pašā Rīgas centrā – Līvu laukumā Vecrīgas muzikālā restorāna Moonshine / Rockabilly telpās, kas nu jau arī kļuvušas par RCL kluba māju (clubhouse).


Pasākuma datums sakrita ar bērnu skriešanas maratonu, dēļ kura Vecrīgā bija ievērojami ierobežotas motociklu pārvietošanās iespējas. Neskatoties uz ierobežojumiem, var droši teikt, ka pasākums izdevās un sniedza daudz pozitīvu emociju gan pasākuma dalībniekiem, gan Vecrīgas apmeklētājiem.
Riga Harley Party iesākās jau 13. maija piektdienas vakarā, pasākuma dalībniekiem un viesiem pulcējoties Rockabilly vasaras kafejnīcā. Tika satikti kādu laiku neredzētie draugi, kā arī iepazīti jauni draugi no citu valstu HOG klubiem (chapteriem). Vakara gaitā notika arī Moonshine / Rockabilly īpašnieka Raimonda Ungura sveikšana dzimšanas dienā.
Sestdienas rīts iesākās ar lietu, kurš nenorima līdz pat vakaram. Tomēr sliktie laika apstākļi nespēja sabojāt pasākuma norisi un dalībnieku pozitīvo noskaņojumu. Dienas pirmajā pusē notika Riga Harley Party Poker Run – izbrauciens ar vairāku punktu apmeklēšanu, katrā punktā izvelkot vienu spēļu kārti. Poker Run uzvarētājs tiek noteikts pēc labākās pokera spēles kāršu kombinācijas. Tiem, kas lietainajā laikā ar motociklu braukt negribēja vai nedrīkstēja pēc ieilgušā piektdienas pasākuma, tika nodrošināts Party Bus, kas Poker Run kontrolpunktus apmeklēja kopā ar motociklu kolonnu.
    Pulcēšanās Poker Run braucienam notika Harley Davidson Riga salonā, kur arī tika vilkta pirmā kārts.
Otrais kontrolpunkts – alus darītavas “Aldaris” alus vēstures muzejs, kur bija arī iespēja apmeklēt pašu muzeju.
Trešais kontrolpunkts – atjaunotā kultūras nama “Ziemeļblāzma” skatu tornis.
Ceturtais kontrolpunkts – degvielas uzpildes stacija “Statoil” Ādažos.
Piektais kontrolpunkts – Rīgas ūdens apgādes muzejs Baltezerā, kur bija arī iespēja apmeklēt muzeju.
Pēdējais sestais kontrolpunkts – pasākuma svinību vietā – Rockabilly vasaras kafejnīcā Vecrīgā.
Riga Harley Party vakara programma iesākās ar RCL direktora Egila Valeiņa un Harley Davidsona Riga vadītāja Gata Panava uzrunām un ārzemju chapteru apsveikumiem RCL dzimšanas dienā. Vakara gaitā notika skaļākā motocikla, skaistākās ķiveres, tetovējumu un citi konkursi. Tika apbalvoti Poker Run brauciena uzvarētāji un pasniegti cigāru nama Total Flame sertifikāti braucienam uz Bike-Blues festivālu Suzdaļā, Krievijā. Pasākuma dalībniekus ar savu sniegumu priecēja grupas “Flame & The Rolltones” un “Colt”. Vakara izskaņā notika vērienīgs ugunsšovs, kā arī tika griezta tradicionālā Riga Harley Party dzimšanas dienas svētku torte. Pēc pusnakts pasākuma dalībnieki svinības turpināja RCL atbalstītāja Raimonda Ungura klubā Moonshine, kur svētki turpinājās līdz rīta gaismai.
Šī gada pasākums jau bija astotais RCL organizētais starptautiskais publiskais pasākums, kurā bez RCL biedriem un atbalstītājiem piedalās arī citu HOG čapteru draugi no ārzemēm un apmeklētāji kuriem ir saistoša motobraukšana un motociklu tēma. Pirmais pasākums tika organizēts 2009. gadā Jūrmalā, kad notika 18. ikgadējais Eiropas HOG rallijs. Piecus gadus pēc kārtas pēc tam ar Jūrmalas pilsētas atbalstu no 2010.gada līdz 2014.gadam Jūrmalā tika organizēti Baltic Bike Days pasākumi.
    RCL izsaka pateicību kluba biedriem par šī gada pasākuma organizēšanu un piedalīšanos. Paldies Riga Harley Party atbalstītājiem, īpaši izceļot galvenos atbalstītājus Raimondu Unguru (Moonshine / Rockabilly) un Gati Panavu (Harley Davidson Riga), kā arī Rīgas Domi. Paldies par dalību mūsu ārzemju draugiem no Lietuvas, Igaunijas, Krievijas, Ukrainas, Somijas, Čehijas.
Tiekamies nākamgad - Riga Harley Party 2017!

HOG Riga Chapter Latvia
Editor
Romualds Vjaters

Galerija

Kalendārs

Oktobris 2021
Pir Ot Tr Cet Pie Se Sv
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31

Par HOG

Harley Owners Group (HOG) dibināta ASV 1983.gadā kā Harley-Davidson motociklu īpašniekus apvienojoša vispasaules organizācija. HOG nodaļa (Chapter) tiek dibināta un turpmāk pastāv ciešā saistībā ar atbilstošo Harley-Davidson (HD) autorizēto dīleri. HOG devīze ir „Ride And Have Fun” jeb „Braukt priekam”.

Kas ir pieslēdzies

Klātienē 220 viesi un nav reģistrētu lietotāju

Kontakti

  • Adrese: Ulmaņa gatve 21
    Rīga, LV-1004, Latvija
  • Tālr.: +(371) 676 06 062
  • Epasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • WWW: http://www.hog.lv